Časopis Respekt předplatné

Respekt

Cena na stánku 42 Kč
Ušetříte až 25 %
Vychází týdně
52 čísel za rok
Respekt každý týden nezávisle komentuje aktuální domácí i zahraniční dění. Zabývá se politikou, ekonomikou a historií, společenskými tématy a trendy, sledu... celý popis
Tištěné předplatné
Doručováno do poštovní schránky    
Elektronické předplatné
Doručováno do PC, tabletu, mobilu...            
Dárkový pozkaz
Země doručení:
Roční předplatné: 52 čísel
audiotéka, respekt.cz a e-archiv
Naše cena:
1 899
Na stáncích:
2 184 Kč
Ušetříte:
13 %
Deníky P. Žerebcovové v hodnotě 399 Kč

Deníky P. Žerebcovové v hodnotě 399 Kč

Polina prožila své dospívání uprostřed čečenského pekla. Zažila zblízka válečnou realitu, opovržení i šikanu od spolužáků a učitelů. Ve svém příběhu odhaluje strhující svědectví o těžkém dětství, pubertě i mládí, během nichž proběhly tři čečenské války. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 399 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 30. 4. 17.
Omalovánky v hodnotě 199 Kč

Omalovánky v hodnotě 199 Kč

Antistresové omalovánky pro dospělé. Sedmasedmdesát obrázků k vybarvení od výtvarnice a grafičky Jolany Daňkové s doprovodným textem Lenky Tréglové vám přinese mnoho hodin odreagování se od přelidněného a předigitalizovaného světa. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 199 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 30. 4. 17.
Pololetní předplatné: 26 čísel
audiotéka, respekt.cz a e-archiv
Naše cena:
950
Na stáncích:
1 092 Kč
Ušetříte:
13 %
Merde po evropsku v hodnotě 269 Kč

Merde po evropsku v hodnotě 269 Kč

Jeden Brit v Bruselu. Dvě Francouzky. A opravdu velká kupa merde. Merde je zpátky a tentokrát si Stephen Clarke vzal na mušku svého britského ostrovtipu opravdu velké zvíře – byrokratický aparát Evropské unie. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 269 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 30. 4. 17.
Lionel Messi v hodnotě 249 Kč

Lionel Messi v hodnotě 249 Kč

Kniha Lionel Messi: úžasný příběh. Fascinující příběh fotbalové legendy Lionela Messiho od prvního kontaktu s míčem v ulicích argentinského Rosaria do prvního gólu na hřišti stadionu Camp Nou ve španělské Barceloně. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 249 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 30. 4. 17.
Dvouleté předplatné: 104 čísel
audiotéka, respekt.cz a e-archiv
Naše cena:
3 798
Na stáncích:
4 368 Kč
Ušetříte:
13 %
Tchibo TuttoCaffé v hodnotě 2999 Kč

Tchibo TuttoCaffé v hodnotě 2999 Kč

Kapslový kávovar Tchibo Cafissimo TuttoCaffé v elegantním provedení. Je vhodný pro všechny milovníky kávy. Příprava kávy je velmi rychlá a jednoduchá. Nebudete muset zajít do kavárny pokaždé když pocítíte chuť dát si lahodný nápoj. Připravíte si ho v pohodlí svého domova snadno a rychle. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 2999 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 30. 4. 17.
Čtvrtletní předplatné: 13 čísel
Naše cena:
475
Na stáncích:
546 Kč
Ušetříte:
13 %
Roční předplatné: 52 čísel
zasílání do Evropy
Naše cena:
6 900
Roční předplatné: 52 čísel
zasílání do Světa
Naše cena:
7 878
Roční předplatné: 52 čísel
zasílání na Slovensko
Naše cena:
5 003
Roční předplatné: 52 čísel
zasílání do Švýcarska
Naše cena:
7 130
Roční předplatné: 51 čísel
Naše cena:
1 599
Na stáncích:
2 142 Kč
Ušetříte:
25 %
Pololetní předplatné: 25 čísel
Naše cena:
800
Na stáncích:
1 050 Kč
Ušetříte:
24 %
Čtvrtletní předplatné: 12 čísel
Naše cena:
400
Na stáncích:
504 Kč
Ušetříte:
21 %
Měsíční předplatné: 4 čísel
Naše cena:
139
Na stáncích:
168 Kč
Ušetříte:
17 %

Dárek k předplatnému

Dárky, pokud jsou v nabídce, jsou platné pouze pro nové předplatitele na území ČR a do vyčerpání zásob.

Mluvený Respekt a e-archiv pro předplatitele zdarma

K tištěnému předplatnému získáte také přístup do audiotéky, kde si budete moci vybrané články také poslechnout v audio formátu. Své zákaznické číslo naleznete na faktuře, to poté použijte na audioteka.cz/respekt a můžete Respekt začít nejenom číst, ale také poslouchat! Dostupné pro Apple iOS, Google Android, Windows Phone, počítač (MP3). Platí pro ČR. Všichni předplatitelé získají také přístup na Respekt.cz po dobu předplatného a online archiv Respektu od roku 1990.

Podmínky předplatného

Předplatné se uzavírá na dobu neurčitou s uvedeným časovým závazkem. Nabídka platí pro nové nebo navýšené předplatné. Neslouží jako navázání na stávající odběr. Předplatné se uzavírá na dobu neurčitou s uvedeným časovým závazkem.

Reklamační oddělení

Předplacený výtisk mi nebyl doručen nebo byl doručen pozdě. Jak mám postupovat? Kontaktujte nás prosím telefonicky na čísle 800 11 00 22 nebo 233 071 197 či e-mailem na adrese reklamace@eco­nomia.cz.
Předplatné se automaticky prodlužuje, pokud není písemně zrušeno.
Zrušení lze provést přímo u vydavatele anebo na emailu objednavky@magaziny.cz

Co je to elektronické předplatné? Objednaný časopis můžete číst ve svém mobilu, tabletu anebo počítači, a to i offline. Součástí elektronickeho předplatného není tištěná podoba časopisu.

Časopis po zaplacení zůstává ve vaší elektronické knihovně a můžete si jej kdykoli znovu přečíst. 
Více informací naleznete v Často kladených dotazech.

Aplikace pro e-předplatné jsou dostupné pro tyto zařízení:
iPad/iPhone/iPod
Android
Mac a PC
Windows Phone (od verze 8)

O časopisu
Archiv vydání
Dárkový certifikát
Hodnocení
Kontaktujte redakci

O časopisu Respekt

Respekt každý týden nezávisle komentuje aktuální domácí i zahraniční dění. Zabývá se politikou, ekonomikou a historií, společenskými tématy a trendy, sleduje novinky v oblastech vědy a výzkumu, velkou pozornost věnuje kultuře. Na jeho stránky přispívá řada významných osobností z různých oblastí lidské činnosti. Byl čtyřikrát za sebou vyhlášen Unií vydavatelů jako Časopis roku a získal i prestižní novinářská ocenění Cenu Ferdinanda Peroutky, Cenu Karla Havlíčka Borovského a Cenu Toma Stopparda. Týdeník Respekt byl založen 18. listopadu 1989 skupinou samizdatových novinářů. Profiluje se jako liberální, kritické médium, které věří ve svobodu lidského ducha a nutnost pochybovat při jejím každodenním naplňování. Respekt vychází každé pondělí.

Bonusy pro předplatitele

• sleva oproti nákupu na stánku
• hodnotný dárek pro nové předplatitele
• přístup k mluvenému Respektu na Audioteka.cz zdarma
• bonus v podobě přístupu na on-line Respekt.cz
• dostupný e-archiv Respektu od roku 1990
• poštovné po celou dobu odběru zdarma

ukázka 1, ukázka 2, ukázka 3 ukázka 4, ukázka 5, ukázka 6, ukázka 7, poslechnout ukázku

Aktuální číslo: 18. 4. 2017
Příští číslo: 24. 4. 2017
Kategorie: Ekonomika & Business
Periodicita: týden
Vydavatelství: Economia, a.s.
Šéfredaktor: Erik Tabery
E-mail: redakce@respekt.cz
Web: www.respekt.cz
Běžná cena: 42 Kč / vydání
Počet stran: 74-76
Formát: 210x280 mm
Prům. náklad: 50 000 kusů
Rok vzniku: 1989

Předplatné časopisu Respekt

Časopis Respekt je český zpravodajský list, publikující články z oblastí zahraniční i domácí politiky, vědy, kultury, technologie, historie i ekonomiky. Dnes do časopisu - kromě pevného jádra redakce - přispívá i řada významných osobností z různých oblastí lidské činnosti.

Nové vydání tohoto magazínu si můžete zakoupit každé pondělí v prodejnách denního tisku, nebo si tento časopis předplatit. Předplatné časopisu Respekt přináší mnoho výhod – svůj výtisk budete mít vždy včas na stole, ušetříte proti ceně na stánku, získáte bezplatný přístup do online archivu a při splnění podmínek si můžete vybrat i z aktuální nabídky hodnotných dárků.

Prvotní jméno časopisu Respekt bylo Informační servis. Vznikl 18. listopadu roku 1989, a to díky skupině novinářů v bytě mluvčího Charty 77 – Alexandra Vondry. Byl spojením dvou samizdatových časopisů - Sport a Revolver Revue. V roce 1990 magazín získal své nynější jméno – Respekt. V roce 1991 se v časopise poprvé objevují kresby Pavla Reisenauera.
 
V roce 2007 byl Respekt z klasických novin přeměněn na barevný týdeník. Od té doby byl čtyřikrát za sebou vyhlášen Unií vydavatelů jako Časopis roku. Několikrát zvítězil v kategorii Obálka roku. Získal i prestižní novinářská ocenění: Cenu Ferdinanda Peroutky, Cenu Karla Havlíčka Borovského a cenu Toma Stopparda. 

Pokud věříte ve svobodného ducha, zajímá vás každodenní dění – je předplatné časopisu Respekt přesně pro vás. Naleznete zde liberální a kritické myšlenky, které vám pomohou k utvoření k vlastním názorům a závěrům.

Časopis spadá do kategorie časopisy o společnosti, konkrétně pak do kategorie časopisy o ekonomice a podnikání, respektive businessu. Pokud bychom se podívali i na jiné časopisy, doporučujeme například předplatné časopisu Ekonom nebo předplatné časopisu Marketing & Media.

Vytvořit nový dárkový certifikát

Náhled nevyplněného certifikátu
dárkový certifikát
(max. 3 slova)
(max. 3 slova)

Dárkový certifikát si musíte vytisknout - není zasílán Českou Poštou.

Hodnocení časopisu Respekt: 85%

Uživatelské komentáře

Váš komentář

E-mail do redakce časopisu Respekt

Váš email bude doručen kompetentní osobě v dané redakci nebo vydavatelství. Samotné odeslání zprávy neznamená, že bude na váš dotaz odpovězeno a bude vyřešen. Tuto skutečnost Magaziny.cz nejsou schopné ovlivnit.

Pro odeslání zprávy je třeba být zaregistrován. Registraci můžete jednoduše provést po vyplnění zprávy a kliknutí na tlačítko "odeslat". Na případnou odpověď na váš dotaz budete upozorněn emailem.


Předplatné, co by vás mohlo zajímat
49 čísel: 1449 Kč 2352 Kč 38% ušetříte
52 čísel: 2269 Kč 2491 Kč 9% ušetříte
11 čísel: 390 Kč 429 Kč 9% ušetříte
52 čísel: 1377 Kč 1820 Kč 24% ušetříte
Přehled časopisů