reklama
                    Časopis Respekt předplatné

Respekt

Cena na stánku 45 Kč
Ušetříte až 33 %
Vychází týdně
50 čísel za rok
Respekt každý týden nezávisle komentuje aktuální domácí i zahraniční dění. Zabývá se politikou, ekonomikou a historií, společenskými tématy a trendy, sledu... celý popis
Tištěné předplatné
Doručováno do poštovní schránky    
Elektronické předplatné
Doručováno do PC, tabletu, mobilu...            
Dárkový pozkaz
Země doručení:
Roční předplatné: 50 čísel
audiotéka, respekt.cz a e-archiv
Naše cena:
1 949
Na stáncích:
2 250 Kč
Ušetříte:
13 %
Manufaktura Meruňka v hodnotě 667 Kč

Manufaktura Meruňka v hodnotě 667 Kč

Balíček české kosmetiky Manufaktura Meruňka obsahuje revitalizující šampon, krém na ruce, tělové mléko, sprchový a koupelový gel. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 667 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 1. 11. 19.
Manufaktura Máta v hodnotě 537 Kč

Manufaktura Máta v hodnotě 537 Kč

Balíček české kosmetiky Manufaktura Máta obsahuje bylinný šampon, krém na ruce a nohy, sprchový gel a houbu. Žijeme v uspěchané době plné stresu, napětí a shonu. Příjemný rituál domácích lázní se zapálenou svíčkou, vonnou lázní, osvěžující sprchou, masáží, šálkem čaje či jiným hýčkáním napomůže odpoutat se od denních problémů, dosáhnout fyzické a psychické úlevy a na chvilku si zkrátka odpočinout. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 537 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 1. 11. 19.
Pololetní předplatné: 25 čísel
audiotéka, respekt.cz a e-archiv
Naše cena:
978
Na stáncích:
1 125 Kč
Ušetříte:
13 %
Nový tajný deník Hendrika Groena, 85 let v hodnotě 369 Kč

Nový tajný deník Hendrika Groena, 85 let v hodnotě 369 Kč

Členové klubu Staří-ale-ne-mrtví přivítali dva nováčky, aby zaplnili mezery, které zůstaly po Grietje a Eefje, a Hendrik stále častěji přemítá o životě i smrti. Chybí mu milovaná Eefje a uvědomuje si, jak je čas nemilosrdný. Hendrik se ale nevzdává! Se svými akčními přáteli obnoví po několikaměsíční pauze svůj anarchistický klub a podniknou řadu bláznivých výletů. Ve svém deníku Hendrik dojemně a s laskavým humorem líčí další rok v domově důchodců. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 369 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 1. 11. 19.
Tenkrát na východě v Rusku: Vzestup oligarchů v hodnotě 269 Kč

Tenkrát na východě v Rusku: Vzestup oligarchů v hodnotě 269 Kč

Tenkrát na východě v Rusku je dosud nezveřejněným pravdivým příběhem neskutečných miliardářů, kteří po pádu sovětského režimu propluli vlnami privatizace a dosáhli obrovského jmění. První z nich, „kmotr Kremlu“ Boris Berezovsky, původním povoláním matematik, začal coby podnikatel nejdříve obchodovat s automobily, zatímco druhý, jeho mladý chráněnec Roman Abramovič, vybudoval mnohamiliardové ropné a hliníkárenské impérium. Tito dva muži spolu uzavřeli složité, typicky a výhradně ruské partnerství, načež se probíjeli „divokým Východem“ v jejich zemi, kdy Berezovsky vystupoval coby „střecha“ Abramoviče, jinými slovy jako jeho ochránce. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 269 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 1. 11. 19.
Roční předplatné: 50 čísel
zasílání do Evropy
Naše cena:
7 073
Roční předplatné: 50 čísel
zasílání do Světa
Naše cena:
8 050
Roční předplatné: 50 čísel
zasílání na Slovensko
Naše cena:
5 175
Roční předplatné: 50 čísel
zasílání do Švýcarska
Naše cena:
8 050
Roční předplatné: 51 čísel
Naše cena:
1 548
Na stáncích:
2 295 Kč
Ušetříte:
33 %
Pololetní předplatné: 25 čísel
Naše cena:
834
Na stáncích:
1 125 Kč
Ušetříte:
26 %
Čtvrtletní předplatné: 12 čísel
Naše cena:
447
Na stáncích:
540 Kč
Ušetříte:
17 %
Měsíční předplatné: 4 čísel
Naše cena:
149
Na stáncích:
180 Kč
Ušetříte:
17 %

Dárek k předplatnému

Dárková nabídka platí pro nové předplatitele na území České republiky a do vyčerpání zásob. Dárek je zasílán na zasílací adresu předplatného, v případě darovacího předplatného na adresu obdarovaného. Pokud  si přejete dárek zaslat na adresu plátce, prosím, kontaktujte nás s žádostí na objednavky@magaziny.cz.

Audiotéka.cz, Respekt.cz a e-archiv zdarma

Všichni předplatitelé obdrží po dobu tištěného předplatného přístup k mluvenému Respektu na Audioteka.cz, přístup na Respekt.cz a do e-archivu od roku 1990. Přístupový kód na Audioteka.cz obdržíte se zahájením tištěného předplatného a aktivujete si jej následně na audioteka.com/cz/respekt.  

Podmínky předplatného

Předplatné se uzavírá na dobu neurčitou s uvedeným časovým závazkem. Nabídka platí pro nové nebo navýšené předplatné. Neslouží jako navázání na stávající odběr. Předplatné se uzavírá na dobu neurčitou s uvedeným časovým závazkem.

Reklamační oddělení

Předplacený výtisk mi nebyl doručen nebo byl doručen pozdě. Jak mám postupovat? Kontaktujte nás prosím telefonicky na čísle 800 11 00 22 nebo 233 071 197 či e-mailem na adrese reklamace@eco­nomia.cz.
Předplatné se automaticky prodlužuje, pokud není písemně zrušeno.
Zrušení lze provést přímo u vydavatele anebo na emailu objednavky@magaziny.cz

Co je to elektronické předplatné? Objednaný časopis můžete číst ve svém mobilu, tabletu anebo počítači, a to i offline. Součástí elektronickeho předplatného není tištěná podoba časopisu.

Časopis po zaplacení zůstává ve vaší elektronické knihovně a můžete si jej kdykoli znovu přečíst. 
Více informací naleznete v Často kladených dotazech.

Aplikace pro e-předplatné jsou dostupné pro tyto zařízení:
iPad/iPhone/iPod
Android
Mac a PC
Windows Phone (od verze 8)

O časopisu
Archiv vydání
Dárkový certifikát
Hodnocení
Kontaktujte redakci

O časopisu Respekt

Respekt každý týden nezávisle komentuje aktuální domácí i zahraniční dění. Zabývá se politikou, ekonomikou a historií, společenskými tématy a trendy, sleduje novinky v oblastech vědy a výzkumu, velkou pozornost věnuje kultuře. Na jeho stránky přispívá řada významných osobností z různých oblastí lidské činnosti. Byl čtyřikrát za sebou vyhlášen Unií vydavatelů jako Časopis roku a získal i prestižní novinářská ocenění Cenu Ferdinanda Peroutky, Cenu Karla Havlíčka Borovského a Cenu Toma Stopparda. Týdeník Respekt byl založen 18. listopadu 1989 skupinou samizdatových novinářů. Profiluje se jako liberální, kritické médium, které věří ve svobodu lidského ducha a nutnost pochybovat při jejím každodenním naplňování. Týdeník Respekt vychází každé pondělí.

Mluvený Respekt na Audioteka.cz

Respekt jako první český týdeník můžete také poslouchat. Předplatitelé obdrží přístup k mluvenému Respektu na Audioteka.cz po dobu předplatného. Články si můžete poslechnout v autě, při cvičení nebo třeba jen tak v křesle v pohodlí domova. Dostupné pro Apple iOS, Google Android, Windows Phone a PC.

• Součástí předplatného je i přístup na on-line Respekt.cz
• Obdržíte také přístup k mluvenému Respektu na Audioteka.cz
• Přístup do elektronického archivu Respektu od roku 1990

ukázka 1, ukázka 2, ukázka 3, ukázka 4, ukázka 5, ukázka 6, ukázka 7, ukázka 8, poslechnout ukázku

Aktuální číslo: 14. 10. 2019
Příští číslo: 21. 10. 2019
Kategorie: Ekonomika & Business
Periodicita: týden
Vydavatelství: Economia, a.s.
Šéfredaktor: Erik Tabery
E-mail: redakce@respekt.cz
Web: www.respekt.cz
Běžná cena: 45 Kč / vydání
Počet stran: 68-76
Formát: 210x280 mm
Prům. náklad: 50 000 kusů
Rok vzniku: 1989

Předplatné časopisu Respekt

Časopis Respekt je český zpravodajský list, publikující články z oblastí zahraniční i domácí politiky, vědy, kultury, technologie, historie i ekonomiky. Dnes do časopisu - kromě pevného jádra redakce - přispívá i řada významných osobností z různých oblastí lidské činnosti.

Nové vydání tohoto magazínu si můžete zakoupit každé pondělí v prodejnách denního tisku, nebo si tento časopis předplatit. Předplatné časopisu Respekt přináší mnoho výhod – svůj výtisk budete mít vždy včas na stole, ušetříte proti ceně na stánku, získáte bezplatný přístup do online archivu a při splnění podmínek si můžete vybrat i z aktuální nabídky hodnotných dárků.

Prvotní jméno časopisu Respekt bylo Informační servis. Vznikl 18. listopadu roku 1989, a to díky skupině novinářů v bytě mluvčího Charty 77 – Alexandra Vondry. Byl spojením dvou samizdatových časopisů - Sport a Revolver Revue. V roce 1990 magazín získal své nynější jméno – Respekt. V roce 1991 se v časopise poprvé objevují kresby Pavla Reisenauera.
 
V roce 2007 byl Respekt z klasických novin přeměněn na barevný týdeník. Od té doby byl čtyřikrát za sebou vyhlášen Unií vydavatelů jako Časopis roku. Několikrát zvítězil v kategorii Obálka roku. Získal i prestižní novinářská ocenění: Cenu Ferdinanda Peroutky, Cenu Karla Havlíčka Borovského a cenu Toma Stopparda. 

Pokud věříte ve svobodného ducha, zajímá vás každodenní dění – je předplatné časopisu Respekt přesně pro vás. Naleznete zde liberální a kritické myšlenky, které vám pomohou k utvoření k vlastním názorům a závěrům.

Časopis spadá do kategorie časopisy o společnosti, konkrétně pak do kategorie časopisy o ekonomice a podnikání, respektive businessu. Pokud bychom se podívali i na jiné časopisy, doporučujeme například předplatné časopisu Ekonom.

Vytvořit nový dárkový certifikát

Náhled nevyplněného certifikátu
dárkový certifikát
(max. 3 slova)
(max. 3 slova)

Dárkový certifikát si musíte vytisknout - není zasílán Českou Poštou.

Hodnocení časopisu Respekt: 86%

Uživatelské komentáře

David Fochler, Magaziny.cz
10. 05. 18
Dobrý den, paní Senftová,

jsme rádi, pokud jste s obsahem časopisu spokojena a vážíme si Vašeho dlouhodobého odběru. Vaši objednávku se mi nedaří dohledat, zřejmě tak bylo předplatné objednáváno na jiném místě. Počátkem roku došlo ke změně doručovatele, zřejmě tak dočasný výpadek na některých místech v ČR mohl souviset s touto změnou. Věřím, že již bude vše v pořádku a časopis Vám bude opět v pořádku doručován k Vaší spokojenosti. V současné době neregistrujeme žádné reklamace předplatitelů časopisu Respekt.


Děkuji a přeji Vám příjemné čtení.

HELENA Senftová (anonym)
07. 05. 18
hodnocení Jsem dlouholetou předplatitelkou Respektu.Protože jsem poslední dobou měla špatné zkuišenosti s dodáním časopisu,rozhodla jsem se ukončit předplatné.Přišel mi dobropis,ten jsem však zatím nechala a kdyby bylo možné,ráda byxch pokračovala v předplatném. S popzdravem H.Senftová,Čkalova 5,Praha 6
Váš komentář

E-mail do redakce časopisu Respekt

Váš email bude doručen kompetentní osobě v dané redakci nebo vydavatelství. Samotné odeslání zprávy neznamená, že bude na váš dotaz odpovězeno a bude vyřešen. Tuto skutečnost Magaziny.cz nejsou schopné ovlivnit.

Pro odeslání zprávy je třeba být zaregistrován. Registraci můžete jednoduše provést po vyplnění zprávy a kliknutí na tlačítko "odeslat". Na případnou odpověď na váš dotaz budete upozorněn emailem.


Předplatné, co by vás mohlo zajímat
52 čísel: 1377 Kč 1820 Kč 24% ušetříte
52 čísel: 2319 Kč 2491 Kč 7% ušetříte
49 čísel: 1650 Kč 2352 Kč 30% ušetříte
8 čísel: 585 Kč 792 Kč 26% ušetříte
Přehled časopisů